Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze do spraw kadrowo-płacowych w Samorządowym Centrum Usług Wspólnych z siedzibą Pl. Jana Pawła II nr 12, 95-083 Lutomiersk

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 stycznia 2018

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze do spraw kadrowo-płacowych w Samorządowym Centrum Usług Wspólnych z siedzibą Pl. Jana Pawła II nr 12, 95-083 Lutomiersk

 

Dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych informuje, że nabór na stanowisko urzędnicze do spraw kadrowo-płacowych w Samorządowym Centrum Usług Wspólnych z siedzibą Pl. Jana Pawła II nr 12, 95-083 Lutomiersk został rozstrzygnięty.

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko został wybrany kandydat:
Pani Wioleta Durlak-Bilska zamieszkała w Kazimierzu.

Uzasadnienie wyboru

Oferta złożona w naborze spełniła wymogi formalne. W złożonej dokumentacji kandydatka przedłożyła wszystkie wymagane dokumenty.

Podczas przeprowadzonej w dniu 8 stycznia 2018r. rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka zaprezentowała swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, wykazała się wiedzą i doświadczeniem zawodowym w pracy. Kandydatka posiada wykształcenie wyższe. Podczas rozmowy udzieliła odpowiedzi na zadawane przez członków komisji pytania z zakresu zadań na stanowisku do spraw kadrowo-płacowych w Samorządowym Centrum Usług Wspólnych. Kandydatka posiada  kompetencje zawodowe przydatne w realizacji zadań stanowiska. Zdaniem Komisji Rekrutacyjnej Kandydatka spełniła wymagania kwalifikacyjne i przydatność kandydata do wykonywania pracy na w/w stanowisku.

W związku w powyższym nabór został rozstrzygnięty.

 

 

 

 

                                                                                                                                             Dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych

/-/ Agnieszka Kiedrzyńska

Lutomiersk, 9 stycznia 2018r.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urzad Gminy Lutomiersk
Data utworzenia:2018-01-11
Data publikacji:2018-01-11
Osoba sporządzająca dokument:Agnieszka Kiedrzyńska
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:232