Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze d.s. planowania przestrzennego w Referacie Rolnictwa i Gospodarki Ziemią w Urzędzie Gminy Lutomiersk.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 października 2019

Informacja o wyniku  naboru na wolne stanowisko urzędnicze d.s. planowania przestrzennego w  Referacie Rolnictwa i Gospodarki Ziemią
w Urzędzie Gminy Lutomiersk.

 

Informuję, iż w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. planowania  przestrzennego w Referacie Rolnictwa i Gospodarki Ziemią
w Urzędzie Gminy Lutomiersk został wybrany  Pan  Radosław Wilichowski, zamieszkały w Kazimierzu.

Uzasadnienie wyboru:

Pan  Radosław Wilichowski złożył ofertę w terminie i zgodnie z wymaganiami zawartymi  w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze ds. planowania  przestrzennego w Referacie Rolnictwa i Gospodarki Ziemią w Urzędzie Gminy Lutomiersk.

 Kandydat posiada wykształcenie wyższe oraz dobre przygotowanie merytoryczne do wykonywania pracy na przedmiotowym stanowisku.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej Pan Radosław Wilichowski wykazał się wiedzą i znajomością ustaw i przepisów obowiązującego prawa związanych z zakresem wykonywania zadań na oferowanym stanowisku.

Podczas naboru pozytywnie oceniono przydatność kandydata do wykonywania pracy na stanowisku urzędniczym ds. planowania  przestrzennego  w Referacie Rolnictwa i Gospodarki Ziemią w Urzędzie Gminy Lutomiersk.

 

 

Wójt Gminy Lutomiersk

                                                                                                                                         /-/ Tadeusz Borkowski

 

 

 Lutomiersk, 25.10.2019r.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Lutomiersk
Data utworzenia:2019-10-25
Data publikacji:2019-10-25
Osoba sporządzająca dokument:Izabella Paczkowska
Osoba wprowadzająca dokument:Paulina Rzetelska
Liczba odwiedzin:640