Jednostki Organizacyjne Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze do spraw świadczenia wychowawczego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lutomiersku

2020-02-24

24 luty 2020 roku

 

Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze do spraw świadczenia wychowawczego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lutomiersku

 

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze do spraw świadczenia wychowawczego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lutomiersku została wybrana Pani Katarzyna Mróz, zamieszkała w Szydłowie.

Uzasadnienie wyboru:

Pani Katarzyna Mróz złożyła ofertę w terminie i zgodnie z wymaganiami zawartymi w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze do spraw świadczenia wychowawczego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lutomiersku.

Kandydatka posiada dobre przygotowanie merytoryczne i praktyczne do wykonywania pracy na przedmiotowym stanowisku.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej Pani Katarzyna Mróz wykazała się wiedzą i znajomością ustaw i przepisów obowiązującego prawa związanych z zakresem wykonywania zadań na zajmowanym stanowisku.

Podczas naboru pozytywnie oceniono przydatność kandydata do wykonywania pracy na stanowisku urzędniczym do spraw świadczenia wychowawczego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lutomiersku.

 

 

Kierownik Gminnego

Ośrodka Pomocy

w Lutomiersku

/-/ Małgorzata Kucharska

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urzad Gminy Lutomiersk
Data utworzenia:2016-09-27
Data publikacji:2016-09-27
Osoba sporządzająca dokument:administrator
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:11015